S.S.S.

İstanbul’da hizmet veren rent a car markalarının hemen hemen hepsi gurbetçiler için özel imkânlar sunuyor. Zaten Türkiye’ye sadece belli dönemlerde gelebilen misafirler, bu ayrıcalıklar sayesinde tatillerini çok daha keyifli bir şekilde geçirebiliyor. Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunan rent a car için yaptığımız ödeme kolaylığı bu hizmetlerin başında geliyor. Arabanızı teslim alırken ödemeyi dilerseniz nakit dilerseniz kredi kartınızla yapabiliyorsunuz. Ayrıca kiralamış olduğunuz araçla seyir halindeyken arıza ya da kaza yapılması durumunda 7/24 destek sağlıyoruz. Bu özellikler araba kiralamanın avantajları arasında sayılmaktadır.
Araba Kiralama, havaalanı yoluyla İstanbul’a gelen tüm müşterilerine havaalanı transferi hizmeti veriyor. Havaalanı transfer firmaları, genelde havalimanlarının bulunduğu bölgelerde yer aldığı için rahat bir şekilde iletişime geçirebiliyor ve ulaşılıyor.
Rent a car firmaları, ehliyeti olmayan tüketiciler için şoförlü araba kiralama hizmeti sunan markaları bir araya getiriyor. Bu sayede şehir içinde güvenli bir yolculuk yaparken, şehri daha rahat gezme imkanına sahip olabilirsiniz. Hizmet dahilinde şoförü siz belirleyebilir, seyahat amacınıza yönelik giyinmesini isteyebilirsiniz. Bu özellik şoförlü araba kiralamanın en avantajlı yönlerinden biridir.
Araba kiralama kampanyaları şirketler tarafından dönem dönem hazırlanırken uygulan bu indirimler tüketiciye kolaylık sağlıyor. Siz araba kiralama kampanyalarını düzenli olarak takip edebilir ve araç tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Anlaşma süresinin uzun olması halinde de indirimli fiyatlarla anlaşma yapılması mümkündür.
Kiralık araçla kaza yapma halinde uygulamanız gereken belli işlemler vardır. Öncelikle olay yerine trafik ekiplerini çağırmalı ve kaza tespit tutanağı almalısınız. Daha sonra ise trafik poliçesi, ruhsat ve ehliyet gibi evrakların kopyalarını diğer kişiye vermeli, aynılarını ondan istemelisiniz. Dosyaya eklemeniz gereken bir diğer evrak ise sürücülerin alkol raporlarıdır. Tüm bu belgelerin hepsi sigorta şirketine teslim edilmelidir.
Araç kiralamak isteyen kişiler Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet veren pek çok marka ismiyle karşılaşmaktadır. Arabanın modeli, yaşı gibi özelliklere bakmadan önce mutlaka şirketin güvenilirliğini kontrol etmek gerekir. Hizmet veren şirketin kaç yıldır sektörde olduğu, filosunda kaç tane araç yer aldığı, kaç tane bayiye sahip olduğu ve satış sonrası hizmet kalitesi size şirketin güvenilirliği ile ilgili ipuçları verecektir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome