Kiralık Arabalar

En Popüler Markaların Lüks Modelleri

Kiralık araba dediğimiz zaman karşımıza dönemin en ünlü markaları ve modelleri çıkar. Her kullanım amacına hitap eden modellerde dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle iç hacim ve konfor tüketicilerin rahat bir ulaşım sağlamasına yardımcı olur. Teknik detaylar ve motor kapasite içinde durum farksızdır. Beygir gücü, yakıt türü gibi seçenekler karar sürecinde oldukça etkilidir. Kiralık araç dendiği zaman akla ilk gelen markalar aşağıdaki gibidir.

Kiralık Oto ve Modelleri

Kiralık araba markaları arasında en çok tercih markalar arasında hiç şüphesiz Renault, Dacia, Citroen ve Volkswagen gelmektedir. Son modelleri ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar iddialıdır. Geniş iç hacim, gösterişli tasarım ve çok daha fazlası için modelleri incelemeyi ihmal etmeyin.

  • Kiralık Renault  mercedes-arac

Renault, ne kadar yenilikçi bir marka olduğunu her fırsatta gösterirken, hazırladığı yeni modellerle de bu iddiasını kanıtlıyor. 2014 yılının öne çıkan modelleri arasında ise Symbol ve Fluence yer alıyor. Orjinal metalik gri rengine sahip olan Fluence, özellikle iş adamlarının tutkusu. Ağır ve şık görünümüne iç hacmindeki detaylar eklenince ortaya benzersiz bir sunum çıkıyor. Özellikle İstanbul’a toplantı için gelen iş adamları için ideal bir tercih.

  • Kiralık Dacia

Romanyalı araba markası Dacia, 2014 yılı için iki modeli bir araya getirdi ve tüketiciler için mutteşem çözümler oluşturdu. Logan ve Lodgy… Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarda ideal bir sunum oluşturan Logan, özellikle iç yapısıyla dikkat çekiyor. Teknik detaylarında ise şu özellik öne çıkıyor. 1,2 litrelik benzinli motor 7,6 litre ve LPG üniteli versiyonu da 10,3 litre ve 1,5 litrelik DCİ dizel ünite de 4,9 litre yakıt tüketerek otomobilin şehir içi durumlarını ortaya yansıtıyor.

  • Kiralık Citroen

Genç, tutkulu ve dinamik… Tüm modellerinde tüketicilere bu duyguyu uyandıran Citroencitroen.arac, 2014 yılı için hazırladığı C-Elysee ile de benzer bir anlayışını sürdürüyor. Metalik gri rengiyle ilk etapta tüketicilerin dikkatini çeken marka, özellikle zor hava koşullarına olan dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Soğuk, kar, fırtına gibi hava durumlarını bertaraf ederken, tozlanmayı engellemek içinde özel bir sistem kullanılıyor. Tüm bunları başardığı düşülünce kullanılan malzemelerin kalitesinden şüphe edilmiyor.

  • Kiralık Volkswagen

Volkswagen hazırladığı her yeni modeliyle otomotiv sektörüne yön vermeye devam ediyor. Dış görünümündeki estetik markanın genel anlayışını oluştururken teknik detaylarda da özenli bir duruş sergiliyor. Volkswagen Jetta için klasik bir otomobil demek yanlış olmayacaktır. Marka bu modeli hazırlamaktaki amacını şu sözlerle aktarıyor. “Birçok sedan otomobil lüks sınıfta yer alır. Jetta’yı üretirken amacımız, bu prestijli sedanı lüks sınıfın erişilmezliğinden kurtarıp çok daha kolay ulaşılabilir hale getirmekti.”

Paylaş.

About Author

Leave A Reply

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome