İstanbul Gece Hayatı

İstanbul’un Hareketli ve Renkli Gece Hayatı

İstanbul gece hayatı, ünlü mekânlarla ve şehrin en iyi gece kulüpleriyle tam gaz yaşanmaya devam ediyor. Manzarayı farklı konseptlerle buluşturan mekânlar, ayrıca lezzet seçenekleriyle herkesin keyifli zaman geçirmesine yardımcı oluyor.

İstanbul’un En İyi Gece Kulüpleri;

  • Sortie

İstanbul’un kalbinin attığı yerde yani Kuruçeşme’de konumlanan Sortie, açıldığı günden bu yana gece hayatına adeta yön veriyor. Düzenledikleri özel partilerle de eğlence konseptini başka bir boyuta taşıyor. Sortie’nin içerisinde Alcatra, Bedri Usta, Chefmezze, Nıwa, Poeta Leila ve Sortie Restaurant olmak üzere farklı bölümler bulunuyor. Damak tadınıza uygun olarak bir mekan seçebilir ve kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz.

  • Reina

İstanbul Boğazı’nın en güzel izlenebileceği noktalardan birinde yer alan Reina, müziği, dansı ve eğlenceyi tek bir adreste buluşturan mekanlardan biri. Sahip olduğu manzara bir yana asıl farklılık buranın konseptinde yatıyor. Bünyesinde 5 farklı restoran bulunduran gece kulübü, asıl coşkusunu ilerleyen saatlerde yaşamaya başlıyor. Bon Jovi, Paris Hilton, Jennifer Lopez ve Roberto Cavalli gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlayan mekanda bir gece geçirmeyi ihmal etmeyin.

  • Suada 

Suada Clup diğer ismiyle Galatasaray Adası, günün her saati yaşayan bir mekan. Gündüz havuzunda serinleyen misafirler, akşam yemeğinde ise 6 farklı restoranında birinde yiyor. Suda Kebap’ta Türk lezzetlerinin tadına bakılırken, Mezzeluna’da İtalyan mutfağının en özel örnekleriyle karşılaşılıyor. Deniz mahsullerinden vazgeçmem diyenlerdenseniz şayet G balık tam size göre… Sabaha kadar dans etmenin keyfi ise paha biçilemez…

  • Anjelique

Ortaköy’ün en güzel manzarasına sahip olan Anjelique, eğlencenin vazgeçilmez adresi olarak dikkat çekiyor. Şık dekoru ve lezzetli yemekleri bir araya getiren mekanda aynı zamanda sabaha kadar dans etmenin keyfi yaşanıyor. 3 katlı bir yalının restore edilmesiyle ortaya çıkan gece kulübünde eğlence sınırlarınızı en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

  • 360 İstanbul 

Taksim’in gece hayatını yakından tanımak isteyenler fazla düşünmesin… Şehir manzarasını spesiyal yemeklerle ve muhteşem müziklerle buluşturan 360 İstanbul, en popüler yerlerden biri. Sahip olduğu şöhretini ise kuşkusuz düzenlediği özel etkinliklere borçludur.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome