En Çok Kiralanan Araba Markaları

En Çok Hangi Marka Araç Kiralanıyor?

Araç kiralama firmalarının filosunda yer alan markalar ve modeller, araba tutkunlarının bir hayli ilgisini çekiyor. Daha önce kullanmadığı bir modeli denemek ya da her zaman alışkın olduğu bir markayla ulaşım sağlamak oldukça kolaydır.

En çok kiralanan arabalar ve modeller…

  • Kiralık Honda

Yenilikçi modellerini benzersiz bir tasarımla bir araya getiren Honda, yeni modelleriyle araba tutkunlarının aklını başında alıyor. Kiralık Honda Civic başta olmak üzere Typer, Accord gibi modellerde kişilerin markajına şimdiden girmiş durumda. En çok kiralanan arabalar listesinin ilk 5’ine giren marka, üstelik avantajlı fiyatlarıyla da herkesin ilgisini çekiyor. Hangi modeli tercih edeceğiniz ise şimdiden merak konusu…

  • Kiralık Renault

Otomotiv sektörünün en klasik ismi olarak dikkat çeken Renault, 2014 yılına damgasını Fluence ile vurdu. Tasarımındaki ağırlık, geniş iç hacim ve kullanım kolaylığı modelin öne çıkan en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Detaylara inildiğinde ise motor gücü, hızı gibi teknik özelliklerle karşılaşılıyor. Kiralık Fluence ile iş toplantılarına rahatlıkla gidebilir ya da ailecek şehir gezisi yapabilirsiniz. Modelin haftalık kiralama ücreti ise 80 TL’den başlıyor.

  • Kiralık Volvo

Spor, klasik ve karizma… Volvo dendiği zaman ilk akla gelen bu üç özellik aynı zamanda otomotiv dünyasının da değerlerini değiştirmiş oldu. Bugün Volvo yenilikçi tasarımlarıyla meraklılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Kiralık Volvo modelleri arasında en çok dikkat çeken S40, tam bir iş ve aile arabası. Geniş iç hacim, şık dış görünüm ve çok daha fazlası için teknik özelliklerine bakmanız yeterli. Kiralama bedeli ise günlük 90 TL’den başlayan fiyatlarla…

  • Kiralık Dacia   

Logan ve Lodgy… Dacia’nın 2014 modelleri arasında tüm ilgiyi üzerini çeken bu iki isim, gördüğü ilginin hakkını fazlasıyla veriyor.  Konforlu sürüş ve şık dış görünüm bir yana kullanım alanları bir hayli geniş…  Buna imkan tanıyan özellik ise koltuk sayısındaki fonksiyonellik. Kullanım şekillerine bağlı olarak değiştirilebiliyor. Örneğin 7 kişilik araç kapasitesi durumunda geniş aileler rahatlıkla kullanılabilirken istendiğinde bagaj kapasitesi artırılıyor. Kiralık Dacia ile bu keyfi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

  • Kiralık Audi

Son dönemin belki de tüm yılların en ünlü araba markası olan Audi, her modeliyle sektörde adeta çığır açıyor. Kiralık Audi TT başta olmak üzere A serisi de meraklılarının beğenisine sunuluyor. Lüks araç segmentinde önemli bir yere sahip olan marka, bilhassa iş adamlarına hitap ediyor. Şoförlü kiralama yaparak istediğiniz yere zamanında yetişebilirsiniz.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome